automobiliai

Automobilių stiklų perklijavimas: kada jis būtinas?

Automobilių stiklų pažeidimai gali būti labai įvairūs. Paprastai jie skirstomi į didesnius ir mažesnius, tačiau tai, kad stiklo pažeidimas yra mažas, visai nereiškia, jog ateityje tai netaps didele ir daug lėšų reikalaujančia problema – teigia AGN stiklai specialistai. Tad derėtų laikas nuo laiko atidžiai patikrinti savo automobilio stiklų būklę ir užkirsti kelią didesniems gedimams.

Vienas iš gana dažnai pasitaikančių mašinų stiklų remonto paslaugų – automobilių stiklų perklijavimas. Kada jis išties būtinas? Jums tikrai to prireiks, jeigu:

  • Atsirado korozijos židinių ir stiklas trukdo juos pašalinti;
  • Automobilio salone kaupiasi vanduo, o nustatyti to priežastį niekaip nepavyksta;
  • Pro langus švilpia vėjas;
  • Ir kitos priežastys, kurias dažnai gali nustatyti tik specialistai.

Ne be reikalo paminėjome apie būtiną profesionalų pagalbą, kai prireikia stiklų perklijavimo. Tam, kad perklijuoti stiklą, pirmiausia jį reikia išpjauti. Štai ties ta vieta labai svarbu, kokie meistrai anksčiau klijavo jūsų auto langus. Jeigu darbas buvo atliktas atmestinai ir ne kokybiškai, tuomet stiklą išpjauti gali būti labai sunku. Todėl pasikartosime, ieškokite tokių meistrų, kurie gali suteikti visas įmanomas automobilio priežiūros ir remonto paslaugas. Nutikus bėdai, neprireiks ieškoti naujų specialistų ir mokėti pinigus už ne kokybiškai prieš tai atliktą darbą.

Kiekvieno automobilio stiklo keitimo ir perklijavimo procesas yra labai individualus.  Viskas priklauso nuo konkrečios situacijos ir pačios mašinos būklės. Jeigu pastebėjote nors mažiausią stiklo įtrūkimą, nepagailėkite laiko apsilankymui pas profesionalus. Jeigu manote, kad su jums atrodančia  visai nesudėtinga problema susidorosite ir patys, atsakingai įvertinkite savo žinias ir praktiką. Turėtumėte žinoti, jog perklijuojant stiklą dažnai prireikia ir sandarinimo gumų keitimo. Reikia puikiai išmanyti kokios medžiagos ir prietaisai tam naudojami. Kitaip švilpiančio vėjo, šlapio mašinos salono ar kitų problemų gali ir nepavykti atsikratyti.

Dar viena priežastis dėl kurios svarbu stiklų perklijavimą patikėti meistrams – jų bendradarbiavimas su tarptautinėje rinkoje vertinamais stiklų gamintojais. Vadinasi, darbas bus atliktas su kokybiškomis ir laiko bei praktikos patikrintomis medžiagomis. Be to, tiesioginis bendradarbiavimas su stiklų gamintojais dažnai autoservisų darbuotojams leidžia pritaikyti optimalų kainos ir kokybės santykį. O apie teikiamų paslaugų asortimentą, kainas ir galimas nuolaidas visuomet galite sužinoti apsilankę automobilių meistrų internetiniame puslapyje arba susisiekę kitomis šiuolaikinėmis priemonėmis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *