Paslaugos

Dekoravimo plėvelė automobiliu: kur įsigyti ir kada verta išbandyti?

Automobilių vairuotojai, prižiūrintys savo automobilius, žino įvairių būdų juos apsaugoti, pagražinti ir atnaujinti. Tam reikia ne tik nuolat automobilį plauti, siurbliuoti ir valyti. Norint sukurti išskirtinę automobilio išvaizdą, galima rinktis ir papildomų sprendimų. Pavyzdžiui, vis labiau populiarėja dekoratyvinė plėvelė automobiliui. Su ja vis dažniau automobiliai ne tik dekoruojami, apsaugomi, bet ir perdažomi.

Kada verta išbandyti?

Kaip jai minėta, dažniausiai tokia plėvelė automobiliui naudojama norint jį dekoruoti. Daugelis yra matęs automobilius, kurie yra apklijuoti įmonės ar kitokiomis reklamomis. Dažniausiai jos gaminamos iš specialios dekoravimo plėvelės, kuris skirta automobilių reklamoms. Tokio tipo reklama atrodo nepriekaištingai, lyg automobilis būtų nudažytas, ji ilgai laikosi, nekeičia spalvos ir formos.

Taip pat vis dažniau Lietuvoje pasirenkamos dekoratyvinės plėvelės automobiliui su tikslu pakeisti automobilio spalvą arba jį padekoruoti. Jeigu norite sukurti automobiliui naują įvaizdį, klijavimas plėvele – puikus pasirinkimas. Taip galima ne tik suteikti automobiliui įvairių raštų, bet ir visiškai pakeisti jo spalvą. Apklijuotas plėvele automobilis atrodys nepriekaištingai, lyg būtų ką tik naujai perdažytas.

Taip pat kai kas naudoja ir apsaugines plėveles automobiliui. Dažniausiai kai įsigyjamas naujas automobilis ir norima kuo ilgiau išlaikyti jo spalvą ir nepažeistą kėbulą. Tuomet galima klijuoti apsaugines plėveles, kurios apsaugos automobilį nuo braižymo, nepalankių oro sąlygų. Automobilis visuomet atrodys kaip naujas.

Kada klijuoti pačiam?

Labai daug vairuotojų mėgsta patys tvarkyti savo automobilį, tad imasi to ne tik kai reikalingas smulkus remontas, bet ir norint dekoruoti automobilį. Visgi, reikėtų žinoti, kad plėvelė automobiliui yra nepigus dekoro sprendimas, o tinkamai ją naudoti moka tik profesionalai. Tam reikia ne tik žinių, bet ir specialių įrankių bei išmanyti techniką. Todėl patiems klijuoti automobilį plėvele patariama tik tuomet, kai tai mokate daryti profesionaliai. Mat norint išgauti nepriekaištingą rezultatą, net profesionaliuose salonuose vieną ar kitą detalią kartais tenka klijuoti iš naujo, kad neliktų jokių tarpų, nereikalingų žymių ar kitų darbo brokų.

Kur ir kiek plėvelės pirkti?

Šiandien tokios prekės kaip plėvelė automobiliui parduodamos ir internetu, pavyzdžiui iš e-heliopolis.lt el. parduotuvės. Nesvarbu, ar reikalingas kiekis vieno automobilio apklijavimui, ar papildyti automobilius dekoruojančio salono atsargas, plėvelių galima įsigyti patogiai ir greitai. Rinkitės tik patikimus pardavėjus, kurie siūlo platų plėvelių pasirinkimą. Jų gali būti įvairių spalvų, storių ir gamintojų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *