automobiliai

„Matador“ padangos iš patikimų rankų

„Matador“ padangos yra įvairių dydžių, jos gali būti montuojamos prabangiems automobiliams ir vidutinės klasės transporto priemonėms. Padangų kaina taip pat skiriasi, todėl sau tinkamą prekę rastų kiekvienas vairuotojas.

Kur galima įsigyti „Matador padangas?

Jas įsigysite internetinėje parduotuvėje padangugausa.lt arba fizinėse parduotuvėse Vilniuje, Savanorių pr. 174R, Kaune, Ateities pl. 28, Klaipėdoje, Tilžės gatvė 60, Šiauliuose, Tilžės g. 68, Marijampolėje Vasaros g. 20B.

Kuo ypatingas šis gaminys?

Artėjant pavasariui, įsigykite vasarines arba universalias „Matador“ padangas, kurios tarnaus ilgus metus. Žiemos metui šio prekės ženklo gaminiai ypač patikimi. Unikalus padangų piešinys buvo sukurtas tam, kad automobilis saugiai važiuotų snieguotu, drėgnu ir slidžiu keliu. Atlikus daugybę bandymų ir tyrimų toks raštas, tarsi susijungiantis su „kišenėmis“ pasiteisino. „Matador“ padangos vertinamos dėl saugumo įvairiuose keliuose ir trumpo stabdymo kelio.

„Padangų gausa – didelę patirtį turinti įmonė

Ši įmonė turi ilgametę patirtį didmeninėje ir mažmeninėje padangų prekyboje, ji taip pat teikia montavimo ir saugojimo paslaugas. Jeigu norite įsigyti naujas padangas ir jas iš karto sumontuoti, kreipkitės į Vilniaus padalinį. Įmonė prekiauja ne tik „Matador“ padangomis, bet ir tokių garsių prekė ženklų gaminiais kaip „Michelin“, „Continental“, „Goodyear“, „Dunlop“, „Pirelli“, „Hankook“.

Ilgus metus įmonė yra oficiali „Matador“ prekės ženklo Lietuvoje atstovė, todėl jūs galite įsigyti pačius naujausius šio ženklo gaminius.

Kai kurios internetu įsigytos padangos pristatomos į Vilniaus padalinį jau sekančią dieną. Didesniam vairuotojų patogumui, meistrai jas gali sumontuoti vietoje, taip pat subalansuoti, atlikti ratlankių lyginimą, remonto darbus. Patyrę meistrai visada patars, kokią prekę įsigyti jūsų automobiliui.

„Matador padangų saugojimas

Keičiant sezonines padangas kai kuriems vairuotojams iškyla nepatogumų, nes neturi kur sandėliuoti senų, todėl įmonė suteikia sezoninę padangų ir ratlankių saugojimo paslaugą. Tinkamai sandėliuojamos Matador padangos jums tarnaus ilgiau, nebus pažeistos šalčio ar saulės spindulių, todėl pasinaudokite sandėliavimo paslauga ir nesukite dėl to sau galvos.

Internetinėje parduotuvėje sau tinkamas padangas atras įvairių lengvųjų ir krovininių automobilių savininkai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *