Paslaugos

Pagalba kelyje Klaipėda: dažniausiai pasitaikantys iškvietimai

Automobilio gedimas kelyje – rimta problema, kuri gali sugadinti ne tik nuotaiką, bet ir svarbius planus. Ypač tuo atveju, kai gedimo pašalinti nepavyksta vietoje ir reikalinga pagalba kelyje Klaipėda ar kitame rajone. Kas galėtų padėti ir kaip ieškoti profesionalios pagalbos tokioje situacijoje?

Kada reikalinga pagalba?

Pagalbos kelyje gali prireikti įvairiais atvejais. Vieni skambina technikams vos pamatę užsidegus nežinomai lemputei skydelyje, kiti, išgirdę nemalonius garsus iš variklio. Tačiau dažniausiai pasitaikantys atvejai, kuomet reikia suteikti pagalbą kelyje, yra susiję su daug rimtesniais gedimais ar nesklandumais, užklupusiais netikėtai. Priklausomai nuo to, kokio sudėtingumo pagalba reikalinga, priklauso ir paslaugų kaina.

Ratų keitimas. Labai dažnas atvejis, kai pagalba kelyje Klaipėda ar kitur reikalinga tuomet, kai sprogsta padanga, nuleidžia ratus arba ratas išsimontuoja. Tokiu atveju geriau netęsti kelionės, jeigu nesinori didesnių gedimų. Skambinama technikui ir laukiama, kol šis atvyks ir atveš naują ratą bei pasirūpins jo pakeitimu. Žinoma, tai reiškia, kad kelionė kiek užsitęs, tačiau apsisaugosite nuo didesnio remonto.

Degalų keitimas ar papildymas. Dar vienas labai dažnai pasitaikantis iškvietimas. Su degalais susijusių problemų pasitaiko daug kam. Pavyzdžiui, kai degalinėje užpilamas netinkamo tipo kuras. Visi mechanikai žino, jog jeigu Jūsų automobilis varomas dyzeliu, įpylus benzino, geriausia būtų tuojau pat sustoti arba iš viso neužvesti variklio. Reikėtų kviesti pagalbą. Atvykęs meistras išleis kurą ir apsaugos automobilį nuo pasekmių.

Taip pat dažnai vairuotojai skambina techninei pagalbai, kai kelyje pasibaigia kuras. Tai nutinka gana dažnai. Ne visuomet pavyksta, kad degalai baigtųsi toje kelio dalyje, kur netoliese yra degalinė ir ją būtų galima pasiekti pėsčiomis. Tuomet geriausia rinkti tuos, kas teikia pagalbą kelyje arčiausiai Jūsų. Nereikės ilgai laukti, o galiausiai galėsite toliau tęsti kelionę.

Remontas. Pasitaiko ir tokių atvejų, kai pagalba kelyje Klaipėda ar kitame mieste reikalinga automobiliui nežymiai sugedus. Jeigu pastebėjote, kad kažkas su automobiliu negerai ir paaiškėja, kad tai nedidelis gedimas, mechanikas gali atvykti į vietą ir suteikti pagalbą. Pavyzdžiui, pakeisti žvakes, laidus, pritvirtinti ar perdegusią lemputę.

Automobilio nuvežimas. Tais atvejais, kai kelyje užklumpa sunkūs automobilio gedimai, nelieka nieko kito, kaip ieškoti, kas teikia profesionalią pagalbą kelyje arčiausiai Jūsų. Paskambinus ir sutarus, reikia laukti, kol atvyks meistras ir pasirūpins automobilio nuvežimu į autoservisą ar kitą vietą. Dažniausiai automobilio nuvežimas reikalingas įvykus eismo0 įvykiai, partrenkus gyvūną ar išvažiavus iš kelio į griovį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *