automobiliai, Verslas

Kada laikas keisti automobilį?

Lietuvoje retas kuris gyventojas automobilius keičia vien dėl mados ar noro didžiuotis vairuojant patį naujausią modelį. Kartais netgi atvirkščiai – automobilis naudojamas kiek įmanoma ilgiau, o naujo dairomasi tik tada, kai senoji transporto priemonė neatlieka savo funkcijos. Kaip bebūtų, kai kuriais atvejais apsilankymas salone, kuriame parduodami nauji automobiliai yra geresnė išeitis nei senojo automobilio vairavimas. Aptarkime kokie tai atvejai.

Kai senajam automobiliui reikia didelių investicijų

Pirmiausia, pagalvokite (o gal net paskaičiuokite), kiek išleidžiate dabar naudojamo automobilio remontui. Jei kone kas mėnesį tenka užsukti į auto servisą ir jame apmokėti nemažą sąskaitą už remontą, veikiausiai šie rūpesčiai tęsis ir tęsis. Bandymai savo amžių atitarnavusį automobilį prikelti naujam gyvenimui yra kur kas blogesnis sprendimas nei ryžtis ir įsigyti naują automobilį. Ką jau bekalbėti apie komforto jausmą, kuris po daugybės remontų tikrai neprimena to patogumo, kurį suteikia nauji automobiliai.

Kai senasis automobilis yra labai neekonomiškas

Kasdien už vairo daug laiko praleidžiantiems vairuotojams dažniausiai būna aktualus ir kuro sąnaudų klausimas. Jei savo senajam automobiliui vos spėjate pildyti kuro baką, paskaičiuokite kokia būtų per mėnesį sutaupoma pinigų suma, jei vairuotumėte ekonomišką kitą modelį. Daugumos gamintojų nauji automobiliai pasižymi ne tik išskirtiniu stiliumi, komfortu, saugumu, bet ir ekonomiškumu.

Kai automobilio modelis neatitinka dabartinių poreikių

Jei automobilį įsigijote prieš keletą metų, būdamas viengungis, o šiandien bandote juo keliaut į tolimas keliones su šeima, vargu ar automobilis patenkins poreikius. Mūsų gyvenimas ir aplinkybės keičiasi, tačiau senasis automobilis negali prisitaikyti prie šių pokyčių. Tad šeimai nepritaikytą sportinį automobilį anksčiau ar vėliau turėsite pakeisti šeimyniniu, o gyvenime pasiekus aukštas pareigas prestižiniai nauji automobiliai pakeičia kažkada naudotus darbinius modelius.

Na, ir pabaigai, visų žinoma, tačiau kartais pamirštama tiesa. Visi nauji automobiliai yra žymiai saugesni už bet kuriuos, tarnaujančius ne vienerius metus. Kartais seni, dar pakankamai gerai važiuojantys automobiliai, viduje slepia rimtas problemas, dėl kurių važiavimas jais tampa ne visiškai saugus. Tai viena iš priežasčių, dėl kurios auto servise automobilio patikrą reikia atlikti net ir nesant jokių gedimų. Na, o jei nustatomi saugumui įtakos turintys defektai, belieka nuspręsti ar   verta remontuoti senąjį automobilį, ar tai puiki proga dairytis naujo automobilio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *