automobiliai

Kokie naudoti automobiliai populiariausi Lietuvoje?

Remiantis statistikos duomenimis, Lietuvoje kasmet sudaroma apie 250 000 automobilių pirkimo – pardavimo sutarčių. Didžiąją dalį visų lengvųjų automobilių pirkimų sudaro naudoti automobiliai. Na, o tiems, kurie svarsto prisijungti prie šių pirkėjų gretų, bus aktuali informacija kokie naudoti automobiliai populiariausi Lietuvoje ir ką verta apie juos žinoti.

Volkswagen

Volkswagen markės Vokiečių automobiliai pastaraisiais metais užima pirmąją  vietą naudotų automobilių Top Lietuvoje. Dažniausia priežastis, dėl kurios tautiečiai renkasi būtent šios markės automobilius yra jų patvarumas ir ilgaamžiškumas. Kartais šio gamintojo naudoti automobiliai, kurių rida siekia ne vieną šimtą tūkstančių kilometrų yra pakankamai geros būklės. Visų antra, pirkėjus vilioja pakankamai žemos šių automobilių kainos. Neieškantiems pačių pigiausių variantų, Volkswagen automobiliai tampa galimybe įsigyti ne tik darbinį, bet ir komfortišką automobilį už patrauklią kainą. Na, o kalbant apie eksploatacijos išlaidas, šios markės automobilių dalys taip pat yra pakankamai nedidelės ir prieinamos daugumai tautiečių.

BMW

BMW modeliai ne vienerius metus išlaiko tvirtas antros vietos pozicijas populiariausių naudotų automobilių sąraše. Tiek nauji BMW, tiek naudoti automobiliai ypač vertinami dėl savo manevringumo, išskirtinės išvaizdos ir komforto. Ne veltui sakoma, kad vairuoti BMW yra gyvenimo būdas. Priklausomai nuo modelio šios markės automobiliai tinka tiek kasdieniam važiavimui miesto keliais, tiek tolimoms išvykoms. Žinoma, šių automobilių kuro sąnaudos bei eksploatacinės išlaidos šiek tiek viršija Volkswagen, tačiau norintiems galingo, komfortiško ir prestižinio automobilio, BMW gebėjimas suderinti šias savybes tampa esminiu pasirinkimo kriterijumi.

Audi

Trečiąją vietą užimantys Audi naudoti automobiliai dažnai vadinami darbiniais automobiliais. Ši nuomonė susiformavo dėl Audi automobilių patvarumo, nebrangių detalių ir lengvos priežiūros. Žinoma, naujesni Audi modeliai nė iš tolo neprimena darbinių – juose ne tik komfortiški salonai, bet ir visiems naujų modelių automobiliams priklausantys privalumai. Tačiau kaip bebūtų, apsvarstyti įsigyti naudotą Audi automobilį verta jei teikiate prioritetą ne išskirtinei išvaizdai ir automobilio galiai, bet kuo pigesniam išlaikymui ir lengvai priežiūrai.

Tai, kiek sėkmingas bus naudoto automobilio pirkimas, labiau priklauso ne nuo markės, bet nuo to, kaip atidžiai išsirinksite konkretų variantą ir žinoma, kokio senumo automobilį įsigysite. Net ir aukščiausios klasės automobilių būklė keičiasi su kiekvienais naudojimo metais, tad perkant senesnį nei 5 metų automobilį reikia itin atidžiai įvertinti jo būklę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *