automobiliai

Kaip pigiai įsigyti naujas detales automobiliui?

Automobiliai rimtai negenda tik tol kol yra apynauji 3-5 metų. Didėjant tachometro parodymams, didėja ir tikimybė apsilankyti autoservise. Tik automobilių entuziastams patinka patiems remontuoti automobilius. Kitiems tai yra tik laiko gaišimas ir visiškai nedominanti veikla. Tačiau šioje vietoje reikėtų stabtelti ir vieno dalyko pasimokyti iš tų kurie myli mašinas. Taip vadinamieji benzingalviai ne be reikalo remontuojasi patys, taip ne tik pigiau išlaikyti automobilį bet ir gera galimybė pagilinti žinias apie skirtingas automobilio sritis. Be to, tas kas remontuoja, žino kur dalys kainuoja pigiausiai. Ar norėtumėte sužinoti ir jūs?

Nebijokite oficialių gamintojų salonų kainų

Dauguma vairuotojų prisibijo gamintojų auto dirbtuvių, sakoma, kad ten auto detalių ir remonto kainos yra didžausios. Tai tiesa, tačiau jei turėjote pinigų įsigyti naują automobilį, tikriausiai turite ir remontui kuri teks atlikti tikrai nedažnai. Be to, juk nenorite rizikuoti ir prarasti gamintojo suteiktos garantijos. Iš kitos pusės, kur gauti kvalifikuotą pagalbą rimtesnio gedimo atveju. Galite sugaišti laiko beieškodami gedimo priežasties kituose autoservsuose kurie neturės pavyzdžiui elektroninės patikrinimo įrangos ir jums vsitiek teks atvykti į gamintojo autoservisą pirkti detalių, o jau būsite išleidęs krūvą pinigų prieš tai. Taip, originalios autodetalės kainuoja brangiau bet jos ir tarnauja daug ilgiau. Eilinį kartą prieiname išvados, skupas moka du kartus.

Jei remontuojate automobilį patys

Visų pirma, jei kalbame apie savarankišką mašinos remonta, tikimės, kad suprantate šią sritį tikrai gerai, nes važiuoklė ar variklio remontas reikalauja tikrai gilių žinių apie išardymo procesą, tam reikalingus įrankius ir diagnostinę įrangą. Pigių auto detalių meistrai ir mėgėjai visų pirma ieško savo miesto specializuotose auto detalių parduotuvėse. Kuo jų mieste daugiau, tuo geriau nes didesnė konkurencija visuomet labai sveikai veikia kainų lygį, kuo mažesni miestai negali pasigirti. Nepamirškite, nuorint daugiau sutaupyti, reikia būti lojaliam vienam pardavėjui, užsiregistruoti, gauti nuolaidų kortelę, kaupti taškus ir naudotis kitais reklamos pasiūlymais sutaupyti.

Jei mieste tik vienas ar keli prekiautojai, tuomet galimi karteliniai susitarimai laikyti tam tikrą kainų lygi ir dalys tokioje monopolinėje rinkoje deja yra brangesnės. Ką tuomet daryti? Via laimė, beveik visos rimtai į savo verslą žūrinčios auto detales parduodančios įmonės jau yra persikėlusios į elektroninę prekybą. Čia jau nebesvarbu iš kokio miesto esate, el.parduotuvėje naujas dalis atfiltruojate pagal jums reikiamus parametrus ir užsakote. Kitos internetinės platformos užsienyje, tokios kaip Ebay pirkti naujas dalis netinka, nes ten pagrinde parduodamos jau naudotos automobilio dalys, be to prisideda siuntimo kaštai, o jei detalė netinka, turime daugiau problemų dėl jos greito grąžinimo ir pinigų atgavimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *